We maken gebruik van cookies om onze website te optimaliseren. Klik HIER voor meer info.

Mozaïek Plus

La Famiglia

Enkele leerlingen van onze school zijn superfan van de lokale rapgroep ‘La Famiglia’. Meester Caner is bevriend met de leden ervan en had voor een superverrassing gezorgd. Toen onze leerlingen gepland hadden om een optreden te geven voor onze hele school om iedereen te laten kennismaken met deze vorm van rappen (in het Maasmechels), kwamen zowaar de leden van ‘La Famiglia’ ook kijken.

En ze waren bovendien zo onder de indruk van het kunnen van onze leerlingen dat ze een belofte deden. Als deze jongens goed hun best doen dit schooljaar mogen ze volgend jaar eens mee naar de studio komen en een echte opname meemaken.

Tja dat was de kers op de raptaart uiteraard. Dank je wel meester Caner!!

Klik HIER om de foto's te bekijken.