We maken gebruik van cookies om onze website te optimaliseren. Klik HIER voor meer info.

Mozaïek Plus

Sinterklaas op bezoek!

Op dinsdag 4 december kregen we hoog bezoek op onze school. Sinterklaas en enkele Pieten kwamen kijken of onze leerlingen nog steeds zo flink waren als voorgaande jaren. De oudsten van de school werden getrakteerd op een film in de cinema terwijl de kleinsten hun mooiste tekeningen en liedjes voor de Sint mochten tonen. Sinterklaas moesten we ophalen bij de dokters want daar was hij even nog op controle moeten gaan. Hij is namelijk zwaar ten val gekomen met het paard en is nog herstellende. Gelukkig kon hij nu beschikken over een stalen ros dat hem ook tot bij ons heeft gebracht. Hoofdpiet hielp hem op de trappen zodat hij fijn gevierd kon worden door alle kinderen in het mooi versierde lokaal. Enkele leerlingen werden opgeroepen om minder ruzie te maken met elkaar maar voor de rest was iedereen superflink volgens de Sint en zijn Pieten. Nadat iedereen de kans had gekregen om bij de Sint te komen en wat lekkers had gekregen, vertrok de Sint weer verder want er waren nog heel veel kindjes die hem even wilden zien. Tot volgend jaar!!!!
Klik HIER voor de foto's